Výsledky Křetínka CUP 2017

 

Křetínka CUP 2017 – 7. ročník - výsledky

 

Pořadí 200 metrů FUN Čas ve finále   Pořadí 1 kilometr FUN Čas ve finále
1 Cetkováci 0:51,60   1 Alika dragons 4:53,550
2 Alika dragons 0:51,78   2 Siemens Drákov 4:57,880
3 Siemens Drákov 0:51,99   3 Cetkováci 5:00,340
4 ŠORANI 0:52,71   4 Artíci 5:01,430
5 Artíci 0:53,13   5 Láník Dragon Riders 5:05,400
6 Spolek otylých vepřů 0:53,26   6 HASIČI Letovice 5:06,730
7 Růžoví panteři 0:52,92   7 Vorvani 5:07,070
8 Královští draci 0:53,43   8 ŠORANI 5:12,950
9 Láník Dragon Riders 0:53,61   9 Úřední šiml 5:14,440
10 Lazinovští Draci 0:54,21   10 Ctibor Drnovice 5:14,540
11 Vorvani 0:54,83   11 ŽŇOVÁ HLÍDKA 5:14,630
12 KRAKATICE MLADKOV 0:54,99   12 KRAKATICE MLADKOV 5:14,810
13 MIMONI 0:53,07   13 Březovští draci 5:15,520
14 HASIČI Letovice 0:54,00   14 Sulíkovská střela 5:15,740
15 LTW Funky Boyz & Girls 0:54,43   15 VYKREICH 5:16,880
16 Ctibor Drnovice 0:54,53   16 Lazinovští Draci 5:17,070
17 Bělovští draci 0:54,55   17 Bělovští draci 5:18,510
18 ŽŇOVÁ HLÍDKA 0:54,96   18 Královští draci 5:19,910
19 Takijako Nakashi 0:54,04   19 TGM Dragons - MSŠ Letovice 5:19,940
20 Úřední šiml 0:55,04   20 Letoplast 5:20,270
21 Suchý trenky 0:55,24   21 Růžoví panteři 5:20,530
22 Březovští draci 0:55,42   22 Takijako Nakashi 5:20,890
23 Dračí dech Vítějeves 0:55,472   23 MIMONI 5:22,680
24 Letoplast 0:55,474   24 Dívka České republiky 5:23,700
25 HydraNT 0:54,94   25 Spinning Boskovice 5:24,440
26 Sulíkovská střela 0:55,35   26 Dračí dech Vítějeves 5:24,600
27 BOPÁCI 0:55,62   27 BOPÁCI 5:25,010
28 VYKREICH 0:56,30   28 Nemocnice Boskovice 5:26,040
29 Costa Concordia 0:56,46   29 Vrahovická sací jednotka Dráčata 5:26,470
30 Money team 0:57,05   30 Suchý trenky 5:30,510
31 Nemocnice Boskovice 0:55,98   31 Občas na dně 5:31,150
32 TGM Dragons - MSŠ Letovice 0:56,55   32 HydraNT 5:32,180
33 Fofr mašina 0:56,80   33 Loď Duchů 5:34,170
34 Občas na dně 0:57,12   34 Fofr mašina 5:34,620
35 Vrahovická sací jednotka Dráčata 0:58,36   35 Šutráci 5:35,760
36 Šutráci 0:58,93   36 LTW Funky Boyz & Girls 5:36,180
37 Ještěřice 0:56,97   37 Ještěřice 5:44,240
38 Dívka České republiky 0:58,44        
39 LETOKRUH 0:58,48   Pořadí 1 kilometr WOMEN Čas ve finále
40 Loď Duchů 0:59,83   1 VSJ Women 5:10,140
41 Spinning Boskovice 0:59,84   2 Pohodářky 6:04,740
             
Pořadí 200 metrů Junioři Čas celkem   Pořadí 1 kilometr SPORT Čas ve finále
1 Dráčata z Křetínky - jun 2:04,28   1 Wroclav 4:34,010
2 Taneční skupina BAMI Kunštát - jun 2:07,77   2 AZUMA Dragons 4:35,130
3 Letokruhátka - jun 2:09,73   3 Draci v akci 4:38,070
        4 Škodováci 4:39,670
Pořadí 200 metrů Women Čas ve finále   5 Serepes 4:45,340
1 VSJ Women 0:56,97   6 VSJ Mix 4:47,910
2 Pohodářky 1:05,47   7 Draci z Prýglu 4:48,420
        8 Křetínská saň 4:58,440
Pořadí 200 metrů Sport Čas ve finále   9 Kabrńáci 5:03,250
1 Wroclav 0:49,00        
2 Škodováci 0:49,77        
3 AZUMA Dragons 0:50,80        
4 Draci v akci 0:50,87        
5 Serepes 0:51,14        
6 Draci z Prýglu 0:51,93        
7 VSJ Mix 0:53,24        
8 Křetínská saň 0:54,35        
9 Kabrńáci 0:56,08